64
U

Eigenschap:Externe verwijzing nl

Uit ROSA Wiki
Versie door 127.0.0.1 (Overleg) op 16 jan 2019 om 18:17 (SmartConnect import, creating property page)

(wijz) ← Oudere versie | Huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)
Ga naar: navigatie, zoeken

This property page has been created by SmartConnect. The datatype is Text.

Pagina's die de eigenschap "Externe verwijzing nl" gebruiken

Er zijn 25 pagina's die deze eigenschappen gebruiken.

(vorige 25 | volgende 25) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.

A
Afspelen educatieve content +https://www.edustandaard.nl/standaard_afspraken/afspelen-educatieve-content  +
Artikel 4 WEC +http://wetten.overheid.nl/BWBR0003549/2017-08-01#TiteldeelI_Artikel4  +
Artikel 4 WPO +http://wetten.overheid.nl/BWBR0003420/2017-08-01#HoofdstukI_TiteldeelI_Artikel4  +
B
Basispoort +http://info.basispoort.nl/  +
Begrippenset Kerndoelen +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-kerndoelen/  +
Begrippenset Kernmodel Onderwijs Informatie (KOI) +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-kernmodel-onderwijs-informatie-koi/  +
Begrippenset Kernprogramma's +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-kernmodel-onderwijs-informatie-koi/  +
Begrippenset Kwalificatiedossiers +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-kwalificatiedossiers/  +
Begrippenset Leerlingkenmerken +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-leerlingkenmerken/  +
Begrippenset NLQF en EQF +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-nlqf-en-eqf/  +
Begrippenset RTTI +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-rtti/  +
Begrippenset Rekenen +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-rekenen/  +
Begrippensets Vakken en Leerniveaus +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippensets-vakken-en-leerniveaus/  +
Beschikbaar stellen en verzamelen metadata +https://www.edustandaard.nl/standaarden/afspraken/afspraak/beschikbaar-stellen-en-verzamelen-metadata  +
C
Caliper Analytics +http://www.imsglobal.org/activity/caliper  +
Certificeringsschema informatiebeveiliging en privacy ROSA +https://www.edustandaard.nl/standaarden/afspraken/afspraak/certificeringsschema  +
Content Packaging +https://www.edustandaard.nl/standaarden/afspraken/afspraak/content-packaging/  +
Content Prijs Informatie (CPI) +https://www.edustandaard.nl/standaarden/afspraken/afspraak/cpi/  +
D
Digital Item Declaration Language (DIDL) +https://www.edustandaard.nl/standaarden/afspraken/afspraak/didl  +
DirecteToegang +https://www.directetoegang.nl/  +
Doorstroommonitor (DSM) +https://www.edustandaard.nl/standaarden/afspraken/afspraak/dsm/  +
Dutch Exam Profile (DEP) +https://www.edustandaard.nl/standaarden/afspraken/afspraak/dep/  +
E
ECK Distributie en Toegang +https://www.edustandaard.nl/standaard_afspraken/eck-distributie-en-toegang  +
ECK compliancevoorziening +https://compliance.kennisnet.nl/compliancevoorziening/  +
ECK iD +https://www.eck-id.nl/  +