72
U

Eigenschap:Externe verwijzing

Uit ROSA Wiki
Ga naar: navigatie, zoeken
KennismodelKennismodel ROSA
TypeURL
Geldige waarden
Meerdere waarden toegestaanNee
Weergave op invulformulierenTekstregel
Defaultwaarde
Toelichting
Specialisatie van



Deze eigenschap wordt gebruikt door de volgende elementtypen:


Pagina's die de eigenschap "Externe verwijzing" gebruiken

Er zijn 25 pagina's die deze eigenschappen gebruiken.

(vorige 25 | volgende 25) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.

A
AOC Raad +http://www.aocraad.nl/  +
Afspelen educatieve content +https://www.edustandaard.nl/standaard afspraken/afspelen-educatieve-content  +
Architectuurraad +https://www.edustandaard.nl/architectuurraad/  +
B
Basispoort +http://info.basispoort.nl/  +
Begrippenset Kerndoelen +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-kerndoelen/  +
Begrippenset Kernmodel Onderwijs Informatie (KOI) +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-kernmodel-onderwijs-informatie-koi/  +
Begrippenset Kernprogramma’s +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-kernmodel-onderwijs-informatie-koi/  +
Begrippenset Kwalificatiedossiers +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-kwalificatiedossiers/  +
Begrippenset Leerlingkenmerken +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-leerlingkenmerken/  +
Begrippenset NLQF en EQF +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-nlqf-en-eqf/  +
Begrippenset RTTI +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-rtti/  +
Begrippenset Rekenen +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippenset-rekenen/  +
Begrippensets Vakken en Leerniveaus +https://www.edustandaard.nl/standaarden/begrippen/begrip/begrippensets-vakken-en-leerniveaus/  +
Beschikbaar stellen en verzamelen metadata +https://www.edustandaard.nl/standaarden/afspraken/afspraak/beschikbaar-stellen-en-verzamelen-metadata  +
Bureau Edustandaard +https://www.edustandaard.nl/over-ons/bureau-edustandaard/  +
C
CITO +http://www.cito.nl/  +
Caliper Analytics +http://www.imsglobal.org/activity/caliper  +
Certificeringsschema informatiebeveiliging en privacy ROSA +https://www.edustandaard.nl/standaarden/afspraken/afspraak/certificeringsschema  +
College voor Toetsen en Examens +https://www.hetcvte.nl/  +
Content Prijs Informatie (CPI) +https://www.edustandaard.nl/standaarden/afspraken/afspraak/cpi/  +
Content packaging +https://www.edustandaard.nl/standaarden/afspraken/afspraak/content-packaging/  +
D
DUO +https://duo.nl/  +
Digital Item Declaration Language (DIDL) +https://www.edustandaard.nl/standaarden/afspraken/afspraak/didl  +
DirecteToegang +https://www.directetoegang.nl/  +
Doorstroommonitor (DSM) +https://www.edustandaard.nl/standaarden/afspraken/afspraak/dsm/  +